img img Vizyon Marka Tescil
Hakkımızda

Vizyon Marka Tescil

Vizyon Marka Patent, sektöründe öncü olmayı hedefleyen, her geçen gün müşteri portföyünü genişleterek dürüst, ilkeli ve kaliteli hizmet anlayışıyla müvekkillerinin özellikle fikri ve sınai hukuk alanında haklarını korumayı amaçlayan marka, patent, faydalı model ve endüstriyel tasarımların Türk Patent Marka Kurumu nezdinde tescil işlemlerini gerçekleştiren ve buna bağlı tüm işlemlerin takibini de kapsayacak şekilde hukuki danışmanlık sunanvekil firmadır.
Vizyon Marka Patent; ciddi, kaliteli ve dinamik yapısıyla güncel gelişmeleri de takip ederek ticaret ve sanayi alanında faaliyet gösteren şirketler ile esnaf faaliyetini aşmayan işletmelere ve de özel şahıslara marka-patent alanında hukuki hizmet vererek tescil işlemlerinde vekillik yapmaktadır.
Vizyon Marka Patent yenilikçi ve uzman kadrosuyla fikri ve sınai haklar konusunun geliştirilmesine öncülük ederek katkı sağlamaktadır.
Vizyon Marka Patent, hedefini her zaman daha iyi hizmet sunma kriterinin üzerine oturtmuştur, müşteri memnuniyetinive güveniön planda tutarak hizmet vermektedir.
FARKIMIZ
+ Başvurunuzu en kısa sürede yapmayı taahhüt ediyoruz çünkü Türk Patent Marka Kurumu nezdinde dakika bile önemlidir.
+ Başvuru öncesi yaptığımız ücretsiz araştırma hizmetimizle sizlere risksiz, güvenlive garantili bir tescil süreci sunuyoruz.
+ Kullanmış olduğunuzfirma isminizbaşkası tarafından marka olarak tescil edilmiş ise veya yepyeni sizeözel bir markaoluşturmak istiyorsanızmantıklı çözümler ve seçenekler sunuyoruz.

Vizyon Marka Tescil 0 850 226 14 16

İletişime Geç
img

4Bin+

Başarılı Aday

img

11+

Eğitmen

img

27+

Eğitim aracı

img

38293+

Toplam eğitim

Yorumlar

Sizlerden gelen yorumlar