Yurtdışı Tescil İşlemleri

Yurtdışı Tescil İşlemleri

Vizyon Marka ve Patent firması olarak markanızın koruma altına alınmasını istediğiniz ülkeleri kapsayan bölgesel marka tescil sistemleri için başvurularınızı gerçekleştiriyor, işlemlerin takipçisi oluyor ve marka tescil belgenizi olası en kısa sürede almanızı sağlıyoruz.

Firmamız ile iletişime geçmeniz durumunda yurt dışı marka tescil danışmanlık hizmetlerimizden de faydalanabilir, profesyonel bir hizmet sunan firmamızı marka vekiliniz olarak atayabilirsiniz.

Onlarca ülke marka tescil işlemlerinin tek bir merkezden yapılabilmesi için işbirliği kurumları oluşturmuş ve kendi bünyelerinde tek bir merkez üzerinden marka tescilinin yapılması kararı almıştır.

Bu doğrultuda çok sayıda yurt dışı marka tescil sistemi doğmuştur. Özellikle 5 sistem en çok tercih edilenlerin başında gelmektedir. Ancak sadece 3 ülkeyi kapsayan ( Belçika, Hollanda ve Lüksemburg) BENELUX gibi bölgesel marka tescili yöntemleri de bulunmaktadır. 

Bunun gibi birkaç ülkenin bir araya gelerek oluşturduğu marka tescil sistemleri de bulunmaktadır.Önemli olan sizin markanızı hangi ülkelerde tescil ettirmek istediğinizdir. 

İşbirliği oluşumları genellikle aynı kıtada ya da aynı bölgede bulunan ülkelerin bir araya gelmesiyle doğduğundan bu marka tescil yöntemleri “bölgesel marka tescil” olarak adlandırılmaktadır.

İletişim

  • 0 850 226 14 16
  • info@vizyonmarkatescil.com
  • 1593/1. Sokak No:18 D:21 Bayraklı-İzmir