Eğitim ve Danışmanlık

Eğitim ve Danışmanlık

Eğitim
VİZYON MARKA & PATENT müşterilerimizden, sivil toplum kuruluşlarından, ticaret odaları ve üniversiteler gibi kamu kurum ve kuruluşlarından gelen talepler doğrultusunda sınai mülkiyet konusunda toplu eğitimler düzenlemektedir. Uzman kadromuzla yapacağımız bilgilendirme toplantıları ve seminerlerin yanında bireysel olarak eğitim taleplerine de cevap verilmektedir.

Eğitimlerimiz toplumun bilinçlenmesi ve sınai mülkiyet bilincinin yaygınlaştırılarak sanayi üretiminin artmasına yardımcı olmak ve inovatif düşünce yapısının yerleştirilmesi amacını taşımaktadır.

Bunun yanında firmaların AR-GE departmanlarının oluşturulması ve çalışanların konuyla ilgili bilgilendirilmesi, eğitilmesi yönünde hizmet verilmektedir.

Danışmanlık
VİZYON MARKA & PATENT konusunda yetişmiş, deneyimli kadrosuyla marka oluşturma ve koruma, tasarımsal çalışmaların yönlendirilmesi, inovasyon çalışmalarının detaylandırılması konusunda danışmanlık faaliyetleri yürütmektedir. Müşterilerimizin değerlerine katma değer sağlayacak inovatif çalışmalar firmaya özel olarak sunulur.

Eğitim ve Danışmanlık

Eğitim ve Danışmanlık

Vizyon Marka ve Patent, olarak verdiğimiz marka danışmanlık hizmetleri kapsamında marka değerinin korunması ve yönetilmesi, marka sahiplerinin haklarının korunması yer almaktadır.

Hizmetlerimiz kapsamında çalışmalar; Marka analizi çalışmaları, Marka başvurularının kurallara uygun olarak yapılması, Marka başvuru işlemlerine gelen itirazların incelenmesi ve yanıtlanması, Marka hakları konusunda bilgi verilmesi, Uluslararası tescil işlemlerinin analiz edilmesi ve gerçekleştirilmesi, Marka devri ve lisans verme işlemlerinin yönetimi ve gerçekleştirilmesi, Marka yaratma ve marka izleme çalışmaları

Marka işlemlerine dair tecrübeli ve profesyonel bir ekip ile hizmet veren firmamız tüm haklardan faydalanılması ve markanın her konuda koruma altında tutulması adına önemli çalışmalarda bulunmaktadır.

Sadece bilgilendirme hizmetlerimizden de faydalanabilir ve markanızı çok daha sağlam temeller üzerinde inşa edebilirsiniz. Danışmanlık hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

  • 0 850 226 14 16
  • info@vizyonmarkatescil.com
  • 1593/1. Sokak No:18 D:21 Bayraklı-İzmir